Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 PETITIE - AUTISM

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




PETITIE - AUTISM Empty
MesajSubiect: PETITIE - AUTISM   PETITIE - AUTISM I_icon_minitimeLun 4 Oct 2010 - 9:47

Fetelor am gasit intamplator asta si as vrea sa cititi si voi...imi pare rau daca cineva a mai postat asta ,eu chiar nu stiam dar cert este ca cel putin mie mi sa parut interesant ce am citit acolo poate multe dintre voi stiu acest lucru dar totusi e bine sa aflam orice informatie despre ceea ce inseamna AUTISM...SCrie un lucru interesant daca dati clic la COMENTARII. Sunt curioasa sa aflu si parerile voastre asa ca astept raspunsuri de la voi... Va pup!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

PETITIE - AUTISM Empty
MesajSubiect: Re: PETITIE - AUTISM   PETITIE - AUTISM I_icon_minitimeLun 4 Oct 2010 - 21:57

Adriana , cred ca e una din petitiile pe care le-am semnat si noi cu totii , a circulat anii trecuti pe aici pe net . A fost semnata de mii de persoane , si a fost dusa primministrului si sefului Camerei deputatilor , au dus-o si au depus-o si as a inceput campania Jurnal National . Din pacate s-a scos doar o singura lege pentru autism , intre timp ...Era priministru Tariceanu (ultimele luni ale mandatului) , au fost si la Basescu , dar n-a vrut sa stea de vorba cu ei...
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
Vizitato
Vizitator




PETITIE - AUTISM Empty
MesajSubiect: Re: PETITIE - AUTISM   PETITIE - AUTISM I_icon_minitimeMar 5 Oct 2010 - 1:17

imi pare rau...am crezut ca ne va fii folositoare informatiile dar iata ca voi deja le cunoasteti de multa vreme :oops: E ceva normal eu sunt abia la inceput de drum si ma intereseaza foarte mult sa aflu cat mai multe lucruri despre ceea ce-i poate fii de folos atat copilului meu cat si copiilor vostrii...va rog sa nu va suparati pe mine ...consider ca de aceea suntem aici nu? sa dam si sa primim sfaturi unii de la ceilalti :shock: :roll: eu personal sunt dezamajita din toate punctele de vedere caci pe acesti copii practic nui sprijina nimeni dar speram ca intr-o buna zii vor venii vremuri mult mai bune si mai folositoare micutilor nostrii! Sanatate va doresc! :flower:
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

PETITIE - AUTISM Empty
MesajSubiect: Re: PETITIE - AUTISM   PETITIE - AUTISM I_icon_minitimeMar 5 Oct 2010 - 2:33

Binenteles ca nu ne suparam , poti sa pui si tu orice info , care are legtura cu noi :flower:
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
Continut sponsorizat





PETITIE - AUTISM Empty
MesajSubiect: Re: PETITIE - AUTISM   PETITIE - AUTISM I_icon_minitime

Sus In jos
 
PETITIE - AUTISM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» IMPORTANT-PETITIE
» Petitie importanta impotriva discriminarii persoanelor cu atism
» Help autism
» FILME -AUTISM
» Simptome autism.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Help !...Autism. :: Articole de presa,Anunturi.-
Mergi direct la: