Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 DOAMNE AJUTA!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nina




Mesaje : 77
Data nasterii : 01/04/1968
Data de inscriere : 25/08/2010
Varsta : 56
Localizare : Arad (Lipova)

DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: DOAMNE AJUTA!   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitimeVin 28 Ian 2011 - 15:47

Buna ziua tuturor!
Ma numesc Lavinia - Florentina (Nina), am 42 de ani, si am un baietel - Florinel - de 5 ani si 2 luni diagnosticat cu tulburare de spectru autist cu hiperkinezie pe fond microlezional. Retard psihic sever, cu nedezvoltarea limbajului.
Ma onoreaza sa ma aflu printre asa parinti devotati copiilor lor si sunt sigura ca atunci cand simt ca nu mai am putere voi imi veti aduce aminte ca doar de la Dumnezeu vine puterea si El nu ne da mai mult decat putem duce!
DOAMNE AJUTA!
Sus In jos
claudia.s




Mesaje : 162
Data nasterii : 08/04/1979
Data de inscriere : 06/01/2011
Varsta : 45
Localizare : beius

DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: doamne ajuta   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitimeVin 28 Ian 2011 - 22:15

bine ai venit nina. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: Re: DOAMNE AJUTA!   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitimeSam 29 Ian 2011 - 1:41

DOAMNE AJUTA! 193368 Inca nu am cunoscut pe nimeni din Arad ...Ei Nina , ne petrecem timpul aici , sa ne fie si noua mai usor , te primim si pe tine , cu drag DOAMNE AJUTA! 25206
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
anasperanta
Admin
anasperanta


Mesaje : 679
Data nasterii : 18/06/1974
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 49

DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: Re: DOAMNE AJUTA!   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitimeSam 29 Ian 2011 - 1:46

Doamne ajuta!...bine ai venit la noi. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://autism.forumgratuit.ro
angela

angela


Mesaje : 485
Data de inscriere : 01/08/2010

DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: Re: DOAMNE AJUTA!   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitimeSam 29 Ian 2011 - 2:42

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nina




Mesaje : 77
Data nasterii : 01/04/1968
Data de inscriere : 25/08/2010
Varsta : 56
Localizare : Arad (Lipova)

DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: Re: DOAMNE AJUTA!   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitimeSam 29 Ian 2011 - 13:34

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Va multumesc tuturor si sper ca aici sa gasim sprijinul moral atat de necesar si sa ne mai "indulcim" zilele pe cat se poate.
Aseara si azi-noapte am citit despre voi si cate ceva despre puiutii vostri - mai mici sau mai mari - si am realizat ca destul de multe din probleme sunt sau au fost comune aproape tuturor. Sunteti de milioane pentru tenacitatea cu care luptati!
Sper sa ne intareasca bunul Dumnezeu pe toti, sa putem duce la bun sfarsit toata aceasta munca si sa vedem si rezultatele mult asteptate.
Va imbratisez cu drag. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





DOAMNE AJUTA! Empty
MesajSubiect: Re: DOAMNE AJUTA!   DOAMNE AJUTA! I_icon_minitime

Sus In jos
 
DOAMNE AJUTA!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» doamne ajuta!
» ma poate ajuta cineva?...???
» Cum ne putem ajuta concret copilul
» Ma puteti ajuta cu un model de act constitutiv si statut asociatie?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Sa ne cunoastem. :: Sa facem cunostinta.-
Mergi direct la: