Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 terapeut aba Constanta

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
anaroxana_hela




Mesaje : 1
Data nasterii : 25/11/1985
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 38
Localizare : Constanta

terapeut aba Constanta Empty
MesajSubiect: terapeut aba Constanta   terapeut aba Constanta I_icon_minitimeMar 11 Ian 2011 - 1:01

Psiholog-Logoped, specializat in ABA si PECS, cu experienta de 1 an in terapia tulburarilor de limbaj asociate autismului si intarzierii in dezvoltare, doresc sa lucrez cu copii cu astfel de tulburari din Constanta, Navodari. Puteti sa ma contactati la pe mailul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
iubitik




Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/02/2011

terapeut aba Constanta Empty
MesajSubiect: terapeut aba Constanta   terapeut aba Constanta I_icon_minitimeMar 29 Mar 2011 - 12:04

Buna seara! Ma
numesc Andreea, sunt absolventa a Facultatii de Psihologie, iubesc copii, sunt
calma, linistita, rabdatoare, serioasa, am cunostinte despre terapia ABA si
doresc sa lucrez cu un copil autist din Constanta. Mentionez ca am experienta de
peste un an in folosirea terapiei ABA. Ma puteti contacta pe adresa de email
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Va multumesc.
Sus In jos
Ruxandra




Mesaje : 2
Data de inscriere : 07/10/2012

terapeut aba Constanta Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Constanta   terapeut aba Constanta I_icon_minitimeMar 16 Oct 2012 - 22:31

Ofer serviciile pentru a lucra cu copii cu diverse tulburari din spectrul autist, ADHD si probleme de comportament. Pot lucra atat la domiciliu cat si la cabinetul meu. Sunt specializata in ABA, PECS cu o experienta de peste 3 ani.
Tel: 0722925521
Sus In jos
Continut sponsorizat





terapeut aba Constanta Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Constanta   terapeut aba Constanta I_icon_minitime

Sus In jos
 
terapeut aba Constanta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Help !...Autism. :: Articole de presa,Anunturi.-
Mergi direct la: