Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ajutati-ma,va rog

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
misha




Mesaje : 2
Data de inscriere : 24/05/2011

ajutati-ma,va rog Empty
MesajSubiect: ajutati-ma,va rog   ajutati-ma,va rog I_icon_minitimeMar 24 Mai 2011 - 13:19

Caut 1-2 terapeuti ABA pentru puiutul meu care a fost diagnosticat cu TSA.Are 2.5anisori si este foarte cooperant si docil.Suntem din Rm Valcea si pana acum orice incercare a mea de a-l ajuta a esuat.Toata lumea este ocupata prinsa in tot felul de proiecte,etc.Noi facem ceva recuperare la un centru dar cred ca are nevoie de mai mult.Va rog daca cineva stie si ma poate ajuta in vreun fel,chiar si cu un sfat,i-as ramane profund recunoscatoare.
Sus In jos
iulia




Mesaje : 506
Data nasterii : 10/07/1967
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 56
Localizare : ORADEA

ajutati-ma,va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutati-ma,va rog   ajutati-ma,va rog I_icon_minitimeMier 25 Mai 2011 - 3:10

Nu stiu cat te ajuta aceasta informatie dar merita sa vezi despre ce e vorba, chiar daca acolo nu ar fi locuri poate poti vorbi pentru lucrul in particular....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
misha




Mesaje : 2
Data de inscriere : 24/05/2011

ajutati-ma,va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutati-ma,va rog   ajutati-ma,va rog I_icon_minitimeMier 25 Mai 2011 - 6:22

multumesc pentru informatie.stiu centrul respectiv si e ok fetele de acolo par capabile dar marea noastra problema este multitudinea de copii care frecventeaza centrul si ca urmarea timpul foarte scurt acordat fiecaruia in parte.si diferenta de varsta si gradul de afectare diferit sunt doua alte probleme care m-au facut sa renunt la a merge acolo.as vrea pe cineva la domiciliu pentru a-i acorda lui toata atentia si pentru a suplimenta terapia pe care el o face deja.simt si cred cu toata inima ca are potential ca poate acumula si invata repede de aia vreau sa-l exploatez la maxim.inca o data multumesc din tot sufletul ca n-ai ramas indiferenta la mesajul meu...o zi buna
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

ajutati-ma,va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutati-ma,va rog   ajutati-ma,va rog I_icon_minitimeMier 25 Mai 2011 - 9:30

Lasam anuntul aici pentru cei din Ramnicu Valcea . Deocamdata nu e nimeni de prin zona , noi suntem doar parinti din diferite colturi ale tarii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
Continut sponsorizat





ajutati-ma,va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutati-ma,va rog   ajutati-ma,va rog I_icon_minitime

Sus In jos
 
ajutati-ma,va rog
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Idei de a lucra cu copii in cadrul Asociatiei.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Help !...Autism. :: Articole de presa,Anunturi.-
Mergi direct la: