Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM Empty
MesajSubiect: DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM   DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM I_icon_minitimeMar 3 Aug 2010 - 10:42

Un forum este un loc de dialog virtual . Un forum al parintilor cu copii cu autism , devine de multe ori vital e ca aerul pentru parintii care abia afla ca au un copil cu autism . ei vor sa afle cat mai multe de la alti parinti , care intodeauna vor fi sinceri , isi vor spune experientele fara ascunzisuri , vor vorbi fara retineri despre medicamente , care fac rau , care fac bine . astfel e important sa stiti ca mesajele voastre raman aici si ajuta , in cativa ani , multi parinti . Nu ezitati sa scrieti , sa intrebati aici , nu pe mess , acolo e o discutie privata , care ,,nu ramane,, , sigur puteti sa o faceti , dar de ce sa nu ajutati? e atat de simplu , ganditi-va ca si voi ati fost la fel , asa am fost si eu stinghera si stangace , dar mi-a trecut si azi nu ma feresc sa vorbesc deschis despre Andreea si problemele ei. Aveti curajul de a vorbi despre asta , doar asa treceti peste socul diagnosticului , o sa va simtiti utili , faceti si voi ceva ,scriind aici , ceva in folosul a cel putin UN COPIL CU AUTISM . Doamne ajuta si mult curaj .
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
angela

angela


Mesaje : 485
Data de inscriere : 01/08/2010

DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM Empty
MesajSubiect: Re: DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM   DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010 - 10:08

gabi,speranta
la topincul LOGOPEDIE nu ar trebui sa punem linkurile cu programelele facute de natanael dobra ?
eu noroc ca le am scoase la favorite ca altfel le pierdeam
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM Empty
MesajSubiect: Re: DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM   DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM I_icon_minitimeDum 26 Sept 2010 - 0:07

Pune-le!Cand ai timp.
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
Continut sponsorizat





DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM Empty
MesajSubiect: Re: DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM   DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM I_icon_minitime

Sus In jos
 
DE CE E IMPORTANT SA SCRIETI PE FORUM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» IMPORTANT-PETITIE
» DACA VA INTERESEAZA
» Un alt fel de forum
» Functionare forum
» Intrati pe forum cu MOZILLA!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Forum info :: Sfaturi pentru membri-
Mergi direct la: