Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 terapeut aba Bucuresti

In jos 
+4
NoraGE
catelennna
Nora Georgiana
ani
8 participanți
AutorMesaj
ani

ani


Mesaje : 703
Data nasterii : 28/02/1981
Data de inscriere : 01/08/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeJoi 19 Ian 2012 - 2:53

Absolventa a Facultatii de Psihologie si Stiintele Educatiei Cluj Napoca (Babes-Balyai), caut un copilas dragut pe care sa il ajut sa creasca mare si voinic. Am experienta in terapia ABA, incepand din 2005 (in Bucuresti). Am trecut prin experienta supervizarii din Anglia (si) SUA. Spontaneitatea si creativitatea sunt atributele care cred ca ma caracterizeaza cel mai bine.
Anuntul este pentru Bucuresti. Contact: 0747050326; 0728803859.
Sus In jos
Nora Georgiana




Mesaje : 1
Data de inscriere : 30/04/2012

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeMier 2 Mai 2012 - 9:44

Doresc sa lucrez cu un copil cu autism din Bucuresti. Mentionez ca am terminat facultatea de psihologie, un master de psihodiagnoza si consiliere psihologica si am o experienta de 3 ani in aplicarea principiilor ABA dar si in constituirea programelor de lucru daca copilul este la inceputul terapiei. Sunt o fire calma si am f multa rabdare si vointa de a ajuta si de a invata cat mai multe. Numarul meu de telefon este 0766.264.096
Sus In jos
ani

ani


Mesaje : 703
Data nasterii : 28/02/1981
Data de inscriere : 01/08/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeLun 6 Aug 2012 - 11:29

Caut terapeut ABA,cu/fara experienta,pt a lucra cu un copil cu autism.Nr de tel.:0766.296.078.
Sus In jos
ani

ani


Mesaje : 703
Data nasterii : 28/02/1981
Data de inscriere : 01/08/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeMier 5 Sept 2012 - 23:13

Ultimul meu anunt de pe aceasta pagina nu mai este valabil momentan.Ne-am format echipa pt moment,daca se va schimba ceva voi anunta.Multumesc celor care au sunat.
Sus In jos
catelennna




Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/09/2012

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeDum 9 Sept 2012 - 7:35

ma numesc dumitru catalina. imi doresc fac terapie aba sau shadow cu copii cu autism.

am terminat facultatea de psihologie si am facut voluntariat ca terapeut in cadrul atca si am urmat si cateva cursuri.nr meu de telefon este 0765831354
Sus In jos
NoraGE




Mesaje : 6
Data de inscriere : 11/09/2012

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeMar 11 Sept 2012 - 7:11

Doresc sa lucrez cu un copil cu autism din Bucuresti. Mentionez ca am terminat facultatea de psihologie, un master de psihodiagnoza si consiliere psihologica si am o experienta de 3 ani in aplicarea principiilor ABA dar si in constituirea programelor de lucru daca copilul este la inceputul terapiei. Sunt o fire calma si am f multa rabdare si vointa de a ajuta si de a invata cat mai multe. Numarul meu de telefon este 0766.264.096
Sus In jos
AdeR




Mesaje : 3
Data de inscriere : 17/09/2012
Localizare : Bucuresti

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeLun 17 Sept 2012 - 5:31

Absolventa a facultatii de Psihologie cu formare postuniversitara in Psihoterapia Experientiala si a Unificarii (P.E.U.) centrata pe adult – copil – cuplu – familie, doresc sa lucrez cu un copil cu autism si/sau nu numai. Experienta in lucrul cu copiii si cunostinte privind terapia ABA (voluntariat, participare la conferinte si workshopuri cu specific, asistarea unui terapeut in lucrul cu copil autist).
Telefon 0735 012606 - Adelina
Sus In jos
Vio




Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/11/2012

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeMier 7 Noi 2012 - 13:41

Absolventa a Facultatii de Psihologie, in prezent studenta in ultimul an la Psihopedagogie Speciala, doresc sa lucrez terapia aba cu un copil cu orice fel de tulburare. Mentionez ca am experienta de 3 ani in aplicarea acestei terapii si de 1 an ca educatoare. Anuntul este pentru Bucuresti, pot fi contactata la numerele de telefon:0743346456 sau 0762062558.
Sus In jos
AdeR




Mesaje : 3
Data de inscriere : 17/09/2012
Localizare : Bucuresti

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeDum 18 Noi 2012 - 12:16

Sunt licentiata in Psihologie si studenta la programul de master in psihologie "Evaluarea, consilierea si psihoterapia copilului, cuplului si a familiei" din cadrul facultatii de Psihologie si Stiintele Educatiei, Universitatea din Bucuresti. De asemenea am urmat cursuri de formare postuniversitara in Psihoterapia Experientiala si a Unificarii (P.E.U.) centrata pe adult – copil – cuplu – familie. Experienta in lucrul cu copiii - voluntariat la diverse gradinite si - in prezent - practica de specialitate la Protectia copilului pe evaluare si consiliere psihologica a copiilor.
Detin cunostinte privind terapia ABA (voluntariat, participare la conferinte si workshopuri cu specific, asistarea unui terapeut in lucrul cu copil autist) si doresc sa lucrez cu un copil cu autism si/sau nu numai.
Telefon 0735 012606 - Adelina
Sus In jos
petronela ceausu




Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/11/2012

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeSam 24 Noi 2012 - 5:52

Psihopedagog, doresc sa lucrez cu un copil prescolar terapia ABA la domiciliu, Bucuresti.

Date de contact 0722382874, Petronela
Sus In jos
nyna




Mesaje : 2
Data de inscriere : 26/11/2012

terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitimeLun 10 Dec 2012 - 13:52

Familie din Bucuresti, dorim terapeut aba pentru 2 ore zilnic si insotitor gradinita (2 ore pe zi de la 9 la 11, incepand cu luna ianuarie 2013) pentru un copil de 7 ani. Mentionam ca locuim in sectorul 3.

Date de contact 0785 640 535, Nina
Sus In jos
Continut sponsorizat





terapeut aba Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: terapeut aba Bucuresti   terapeut aba Bucuresti I_icon_minitime

Sus In jos
 
terapeut aba Bucuresti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANGAJARE TERAPEUT: ABA
» Socializare - Bucureşti
» Curs ABA - Bucuresti
» Evaluari gratuite - Bucuresti
» Se cauta Terapeut ABA Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Help !...Autism. :: Articole de presa,Anunturi.-
Mergi direct la: