Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 modificare declaratie 230 pt 2%

In jos 
+2
nico_30
camel
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
angela

angela


Mesaje : 485
Data de inscriere : 01/08/2010

modificare declaratie 230 pt 2% - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: modificare declaratie 230 pt 2%   modificare declaratie 230 pt 2% - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 1 Feb 2013 - 2:30

da alina pe formularul 200 pe ultima pagina exista posibilitatea de a bifa varianta ca 2% sa fie virati la un ong
am si eu astfel de firme care le pun pe contabilele lor sa bifeze si sa treaca ong-ul si nr de cont al acestuia pt a fii virate cei 2% din profit
din cate am inteles de la contabila noastra marile firme de contabilitate la care apeleaza multe firme isi fac un ong fictiv si toate declaratiile pe care iei ca firma de contabilitate trebuie sa le depuna bifeaza si trec ong-ul si contul lor pe acele declaratii.
deci ati priceput "schema 200"care firmele de contabilitate profita de faptul ca patroni multor firme nu au habar de contabilitate si nu cunosc ce fel de declaratii se depun la finante.
Sus In jos
 
modificare declaratie 230 pt 2%
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Help !...Autism. :: Legi ,Proiecte,Petitii. :: Intrebari legi-
Mergi direct la: