Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Logoped Oradea.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
beddyz22

beddyz22


Mesaje : 87
Data nasterii : 08/10/1984
Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeSam 1 Iun 2013 - 21:35

Buna ziua,
Avem nevoie de logoped(care vorbeste limba maghiara si este din Oradea.,bineinteles ar fi ideal sa stie si ce inseamna autismul,si sa accepta sa fie si terapeuta prezenta.
Fetelor va rog daca stiti sau auziti despre vreun logoped sa-mi scrieti.Eu am gasiti deja dar a explicat ca doar de la varsta de 4ani are un copil nevoie de logoped,pana atunci sa-l invat eu.
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeDum 2 Iun 2013 - 1:40

Terapeuta cu care lucreaza Andreea stie maghiara si lucreaza cu copii care vorbesc maghiara , e foarte solicitata, insa . O intreb daca are loc , cati ani are baiatul tau?
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
beddyz22

beddyz22


Mesaje : 87
Data nasterii : 08/10/1984
Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeDum 2 Iun 2013 - 5:01

Buna ziua Gabi,baietelul meu are 2 ani jumate,avem terapeuta dar ea vorbeste limba maghiara,doar la nivel incepator.Asta in terapie este suficient pt copil, ca este mic.Dar acum incepe sa spune cuvinte si sunt niste litere pe care nu stie sa pronunta cum trebuie.
Coordonatoare a spus sapt.trecuta ca ar fi bine sa mearga cate 1 ora pe saptamana la logoped,si ar fi bine daca ar logopedul ar accepta si terapeuta sa fie cu ei.
Daca ai posibilitatea intreaba.Multumesc frumos.
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeDum 2 Iun 2013 - 5:07

O intreb si daca are loc , sigur te ia . miercuri vorbesc cu ea si-ti scriu aici.
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
beddyz22

beddyz22


Mesaje : 87
Data nasterii : 08/10/1984
Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeDum 2 Iun 2013 - 5:17

Multumim frumos Gabi.
Sus In jos
beddyz22

beddyz22


Mesaje : 87
Data nasterii : 08/10/1984
Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeJoi 13 Iun 2013 - 21:54

Buna Gabi.
Ai reusit sa intreb pe terapeuta voastra,daca are loc sa ne ia si pe noi pt.logopedie.As fi trimis mesaj privat,dar nu-mi functioneaza mesageria la mine.:)
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitimeVin 14 Iun 2013 - 0:17

Am reusit , nu are locuri , probabil din toamna , daca se elibereaza , e foarte aglomerata , tocmai din cauza ca vb limba maghiara . Poate gasesti pe altcineva , sincer eu doar pe ea o stiam foarte buna .
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
Continut sponsorizat





Logoped Oradea. Empty
MesajSubiect: Re: Logoped Oradea.   Logoped Oradea. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Logoped Oradea.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANGAJARE TERAPEUT: ABA
» ANGAJARE LOGOPED
» Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!
» Pshiholog oradea?
» Terapeut ABA Oradea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Sa ne cunoastem. :: Jurnalul copilului meu. :: Intrebari necesare pentru copil.-
Mergi direct la: