Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Caut echipa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
MamaAugustin




Mesaje : 1
Data de inscriere : 01/10/2016

Caut echipa Empty
MesajSubiect: Caut echipa   Caut echipa I_icon_minitimeSam 1 Oct 2016 - 4:23

Buna ziua. Sunt noua pe acest forum. Am un baietel de 1 an si 4 luni diagnosticat cu autism si as dori recomandari, sfaturi ...ca orice parinte sunt disperata sa gasesc o echipa serioasa care sa lucreze cu el si in acelasi timp sa invat si eu cum sa-mi ajut copilul...
Sus In jos
monica1968




Mesaje : 365
Data de inscriere : 05/10/2011
Localizare : Bucuresti

Caut echipa Empty
MesajSubiect: Re: Caut echipa   Caut echipa I_icon_minitimeMier 26 Oct 2016 - 4:14

Va sfatuiesc sa dati anunt pe facebook la Terapeuti ABA Locuri de munca. Acceptati coordonare din partea unei persoanae cu acreditare BCBA. ( e IDEAL) Accesati siteul lor  international ( acreditatii din Romania -  nu sunt multe persoane) . cel care coordoneaza face si echipa.  filmati fiecare sesiune cu copilul  a.i. . sa vedeti acasa ce se  intampla in terapie. cine nu va convine , eliminat-l din echipa( sunt multi care se dau terapeuti si nu e nimic de capul lor.
Sus In jos
 
Caut echipa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANGAJARE TERAPEUT: ABA
» Caut set terapie
» ajutor! Caut terapeut aba.
» buna ziua,caut informatii
» caut centru de recuperare. asociatie, chiar terapeut .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Sa ne cunoastem. :: Sa facem cunostinta.-
Mergi direct la: