Copii cu autism
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Petrina




Mesaje : 1
Data nasterii : 18/09/1986
Data de inscriere : 07/01/2016
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca

Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! Empty
MesajSubiect: Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!   Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! I_icon_minitimeJoi 7 Ian 2016 - 0:25

Buna ziua,

Numele meu este Petrina si sunt logoped. lucrez atat cu copii cu autism cat si cu sindrom Down, cu adulti cu accidente vasculare cerebrale si parkinson.M-am apropiat f mult de sfera aceasta a copiilor cu autism tocmai de aceea ma aflu azi pe acest forum si imi doresc sa acumulez cat mai multe informatii despre gandurile unui parinte, despre neputinta in fata sistemului, despre optimismul si dorinta de a urca munti pentru copilul dumneavoastra.
Sa ne auzim cu bine!!!
Sus In jos
ani

ani


Mesaje : 703
Data nasterii : 28/02/1981
Data de inscriere : 01/08/2010
Varsta : 43
Localizare : bucuresti

Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! Empty
MesajSubiect: Re: Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!   Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! I_icon_minitimeVin 22 Ian 2016 - 11:00

Sunt multe de zis...uneori muti muntii,alteori iti vine sa stai cu capul in nisip,ca strutul...
Sus In jos
gabi.b
Admin
gabi.b


Mesaje : 1246
Data nasterii : 14/10/1969
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 54
Localizare : ORADEA

Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! Empty
MesajSubiect: Re: Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!   Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! I_icon_minitimeMier 27 Ian 2016 - 6:36

Mai exact ce ai vrea sa stii...exista aici pe forum jurnalele copiilor, acolo oti citi despre ei , despre viata lor si a noastra!
Sus In jos
http://www.autismbihor.ro
Continut sponsorizat





Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! Empty
MesajSubiect: Re: Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!   Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Logoped-vreau sa stiu, sa ma implic mai mult!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nu mai stiu parola cum procedez?
» ANGAJARE TERAPEUT: ABA
» Logoped Oradea.
» ANGAJARE LOGOPED
» vreau o parere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Sa ne cunoastem. :: Sa facem cunostinta.-
Mergi direct la: